הקדירה

 

צמחי מרפא

רפואת צמחי מרפא נמצאת בשימוש כבר אלפי שנים, זוהי רפואה העושה שימוש בצמחים רבים אשר משמשים גם למאכל. אתר טבע הריפוי מספק מידע רחב אודות צמחי מרפא, נטורופתיה, מזונות בריאים ועוד. באתר ניתן למצוא אינדקסים עדכניים, מידע בריאותי אודות מזונות רבים ועוד.

הומיאופתיה קלאסית

הומיאופתיה הנה שיטה רפואית יעילה טבעית ובטוחה המותאמת אישית על פי המאפיינים היחודיים בכל מטופל ומטופל. הומיאופתיה קלאסית נותנת מענה למגוון רחב של בעיות פיזיות ונפשיות כאחד, לדוגמה: מיגרנות, אלרגיות, אסתמה, דלקות אוזניים חוזרות, תסמונת קדם וסתית, כאבי גב, בעיות עור, הפרעות קשב וריכוז, חרדות, חיזוק המערכת החיסונית ועוד…

 פירמידת המזון הטבעונית

פירמידת המזון נקבע לפני שנים על ידי ארגון המזון האמריקאי ועד היום מיליוני אנשים מאמינים כי זו הדרך הנכונה לבריאות שלמה. ארגון המזון האמריקאי מקובע ואינו מוכן לשנות את המלצות התזונה שלו למורת מחקרים רבים המוכיחים כי בפירמידה ישנם מזונות מזיקים רבים כגון בשר ומוצרי חלב.

נטורופתית מומלצת

את לילך נהרי אני מכירה כבר שנים. הייתי אצלה בטיפול כבר 3 פעמים למצבים שונים. קיבלתי עליה המלצות רבות שהצדיקו את עצמם מכיוון שלילך היא קודם כל אישה מקסימה, חמה ונותנת מיד הרגשה שהגעת למקום אופטימי וזה מחדיר תחושת בטחון. לילך גם מקצועית מאוד והצליחה לסייע מעשית כמה פעמים כאמור. אם יש נטורופתית מומלצת עליה אישית אני ממליצה! בחום רב! בברכה, רבקה א.

טבעונות ותרומתה במניעת מחלות

טבעונות היא הגדרה כללית לדרך חיים אשר בעיקרה דוגלת בהימנעות של צריכת מוצרים כלשהם מן החי, בצורה שלמה או חלקית. לטבעונות
פרשנויות ופילוסופיות שונות – הזרם המרכזי בטבעונות נחשב ככזה אשר לא צורך מוצרים מן החי כלל. קראו עוד

הזמנות לליל הסדר יתקבלו עד יום ראשון 5.4 בשעה 14:00 חג שמח והרבה בריאות! סגור

×

עגלת קניות