הקדירה

אמונתנו החזקה ביותר היא כי עליך לקבל את האוכל האיכותי ביותר וכן את השירות המקצועי והיעיל ביותר. על מנת לספק בידך את החוויה הראויה אנו מקדישים תשומת לב מרובה לכל פרט ופרט הן בבישול עצמו דרך הצגת המנות באתר וכלה בתהליכי הקניה והשילוח. כחלק מהתחייבות זו אנו מאפשרים בקרה ציבורית שוטפת ופתוחה בכל שלב וחלק מתהליך המסחר ונתינת השירות. אנו גאים באיכות מוצרינו וברמת השירות ונשמח לכל שאלה או פנייה בכל נושא.

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה או פנייה במספר: 052-8580079

עקרונות מנחים בשרות שלנו

אמת והגינות
כל הפרסומים התמונות והתכנים משקפים בדיוק את מה שברצוננו להציג. לעולם לא נפרסם פרטים אשר אינם עולים בקנה אחד עם היושרה המקצועית שלנו. אנו מאמינים כי זו הדרך היחידה לשמר איכות ואמינות ללא פשרות.

גילוי נאות ושקיפות המידע
בכל שלב ובכל זמן תוכל לקבל את מלוא המידע הנחוץ לך לתהליך ביצוע העסקה, ללא תנאים חבויים בשורות או ביניהן. כל המידע הרלוונטי המפורט באתר יהיה גלוי וזמין בכל עת: תנאי רכישה, אופן ביצוע התשלום, אחריות, שירות, מחירים, מחירי משלוחים, כמויות, גדלים ואופני שימוש, מדיניות החזרה, דיווח שוטף על סטאטוס העסקה ומועדי אספקה משוערים. אנו עומדים מאחורי כל פעולה שאנו מבצעים ושמחים תמיד לסייע בכל צורה ודרך על מנת לספק לך את חווית הקניה הבטוחה והמהנה ביותר.

שמירה על פרטיות
המידע האישי שייך לך ורק לך. לעולם לא נעשה כל שימוש כזה או אחר במידע אשר יסופק על ידיך בכל צורה ואופן. כל תהליך הרכישה מאובטח על פי התקנים ונהלי האבטחה המחמירים ביותר וניתן לבדוק ולאמת זאת בכל שלב ובכל עת. דאגנו כי בטיחות הגלישה והרכישה באתר יהיו הקפדניות ביותר הקיימות בעולם. בנוסף, כל פרט הנוגע לבריאותך ישמר חסוי וסודי על לפי חוק הסודיות הרפואית וישמש אותנו רק לצורך הגשת סיוע מקצועי עבורך.

הזמנות לליל הסדר יתקבלו עד יום ראשון 5.4 בשעה 14:00 חג שמח והרבה בריאות! סגור

×

עגלת קניות